Slaščičarne v sloveniji

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

22. mar 2011 10:30

Pozabila sem slaščičarno Metuljček na Jesenicah, imajo odlične torte in pa najboljši karamelni sladoled. Delajo ga sami. bios

neznan uporabnik

22. mar 2011 10:32

Ko bom obdelala vse slaščičarne v Sloveniji, bom podala mnenje o najboljši

japaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. mar 2011 8:03

Sačimov kiosk v KR še ne obratuje, v Bistrici sem kar redni gost. 

Kar se pa Kresničke tiče, je v Kosezah že od poletja ni več, so vse podrli, tista lokacija v centru meni ne povleče, mi je pa tista pod Šmarno goro čisto všeč. Ker najprej greš na Šmarno, potem pa na kepico sladoleda. Ali pa po PSTju do Žabarja in nazaj... 

Mene se da spraviti marsikam, če vem, da je tam nekaj božansko dobrega za v usta dati. Npr. borovničevi štruklji na Kofcah. 

Loni Makaroni

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

23. mar 2011 14:06

Loni, če te prav razumem, ima Kresnička "podružnico" pod Šmarno? Kje pa? Ker tako dobrega sladoleda z okusom tiramisuja še nikjer nisem jedla, niti pri naših zahodnih sosedih.

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

23. mar 2011 15:11

Nisem Loni, pa vendar: na Tacenski cesti je Kresničkina slaščičarna.

Amanda Angelic

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

23. mar 2011 15:19

O, hvala, tole je pa dobro vedeti!

Aljo  

član od: 19.10.2005

sporočila: 90

4. apr 2011 8:13

Tako ker se je kar nekaj nabralo, sem skupaj sestavila seznam za torte: predlagam, da se še dopolni kar na seznam: Slaščičarne in sladice: Cafe central, Portorož, karamelna torta, limonina torta, babičina Kavarna Zvon, Jagodje, Izola Rašica, Črnuče, Dulcis, tržnica BTC, Ljubljana Hotel Draš na Pohorju, MB, pomarančna torta, skutna z borovnicami, kavna kapučino torta, riževa s cimetom, o čokoladni ni, da bi izgubljali besede. Brioni Kranj, sladoledna lešnikovo-pomarančna, pa tudi huda čokoladna Dobnik, maximarket, Ljubljana Viki, Trnovo, Polonca, Mozirje, Žabar, Ljubljana Majolka, Kamnik Mantova, Vhnika, čokoladni mousse Čarobni vrtiček, Kamnik, Pohorska kavarna, Clasika, Šalara, Kraljevi minjon v Kranju, Lolita, center LJ, kavarni Sladke Sanje v Moravskih toplicah, Ledeni veter in gibanica slaščičarni v Lendavi (pri pošti, Ledeni veter slaščičarni Tamara v Radencih, Pannacotta hotelu Prisank v Kranjski gori, čokoladna torta s pistacijami brez moke Piazza, Ljubljana, Parmova, tiramisu Ježek, Lesce, slaščičarno Metuljček na Jesenicah Aljo

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

21. sep 2011 13:14

 

baje, da je neka super slaščičarna v Kosezah, na tržnici....da majo tut sivkin sladoled ... (lastnik pevec skupine Victori)

A to še vedno obstaja ?

 

Kje pa je ta kavarna Zvon-Jagodje-Izola ?

Ker kadarkoli sem v Izoli iskala kakšno slaščičarno, so bile vse od Albancev, njihove sladice pa mi niso dobre, tut sladoled ne.

 

 

 

Andreia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

21. sep 2011 13:28

Kavarna Zvon je na Morovi 25b. Če greš od Špara v smeri proti Belvederu, zavij pri semaforju desno, potem pa prvo levo in se boš ustavila ravno pred kavarno.

http://www.itis.si/Page_Map.aspx?X=394865&Y=

nola

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

21. sep 2011 13:46

 

Najlepša ti hvala Nola.

Bodo prišle prav vse tvoje informacije ..

 

Andreia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti