Kuhanje na jadrnici

s0ncek* je napisal/a:
mamamia, saj neke grozne potisne moči ne potrebujejo, se da z drugimi silami čisto lepo pluti ...

s0ncek*

 

Pluti, ja, pluti, se da, je dovolj potisna moč motorja ...

Samo če prav pomislim, motorčki so marsikakšni, tako da tudi Tajska pride v poštev.

 

Ni pa tam zalivčkov kot na Jadranu ...taki mali kamenčki

Mamamia

mamamia
s0ncek*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.