Hujšanje

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. jan 2011 12:59

Hmmm. malo mi smrdi po reklami. Mogoče se motim. Če je tako preprosto in si nesebična, zakaj ne poveš vsem na forumu?

tulka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

19. jan 2011 13:36

Tudi mene zanima? Pa menda ne herbalife? Jaz osebno še vedno prisegam na pravo razmerje hrane in veliko gibanja.

aloja  

član od: 13.1.2011

sporočila: 3

19. jan 2011 13:53

Vsekakor je pot do boljšega počutja in izgube kg zdrava in uravnotežena prehrana in gibanje :) !! Hmmm, glede reklame pa ... ja jaz sem svoja najboljša reklama, ker imam prvič po vseh teh letih 34 kg manj in se počutim fenomenalno...če si pa kdo želi podobnega rezultata pa je odločitev njegova in povdarek je samo NJEGOVA in nikogar drugega...in ta me lahko kontaktira, če se želi kaj spremeniti. aloja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. jan 2011 14:47

Zanimivo, še vedno ne pove, za kaj gre...

Res me zanima, zakaj poveš samo preko zasebnih sporočil.

tulka

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

19. jan 2011 15:26

Ah, jaz sem pa po nekaj letih uspešnega-neuspešnega hujšanja prišla k pameti in nehala nasedat vsaki dieti, reklami itn. Ne verjamem oolong čajem, kombuči, neki prečiščevalni dieti (ki pa je vseeno koristna), pa niti nekim tabletam, zvarkom, hujševalnim keksom in čokoladam... Jem kaj mi paše, pijem kaj mi paše, predvsem pa pazim da se ne najem do sitega in da zvečer ne pretiravam s težko hrano. Seveda poskušam jesti bolj zdravo hrano, ampak ne rabimo biti zato ortoreksiki... Saj nisem kritičen primer, ljudje ki me poznajo, bi mislili da sem malo čez les, ker "hujšam", ampak res se mi ne da kupovati za eno konfekcijsko številko večje obleke. Sem zelo izbirčna pri oblekah, zato jih težko najdem. Vedno se najdejo kakšni dobri izgovori, zakaj se je dobro "ne zredit". Poleg zdravstvenih, seveda. Imam določeno mejo na tehtnici. In ko jo dosežem, se malo bremzam. Pa tudi malo me bremza vsakdanje srečevanje s "podhranjeno" taščo Sem pa res potem vsak dan tekla do uro in pol in po teku samo še vodo pila, ali kozarček jogurta ali sojinega mleka s sadjem ali cornflakesi. Pa še ti so bili polnozrnati. Predvsem predlagam pilates, ki oblikuje telo in prehrano nezavedno! Pa brez zamere vsem, ampak meni je fajn prebirati Vendelinine poste, ker ne olepšuje realnosti. Nisem nikogaršnja pripadnica, ampak kar je res je res. Ljudje smo različni, eni pišejo bolj sočutno, drugi pa realno. In današnji svet je neprizanesljiv, bolezen pa tudi ne izbira ljudi. Hitro pride, brez da jo kličemo. Yulchi -.-

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. jan 2011 19:10

tulka je napisal/a:

Hmmm. malo mi smrdi po reklami. Mogoče se motim. Če je tako preprosto in si nesebična, zakaj ne poveš vsem na forumu?



tulka

 

Saj ves kako je, Tulka: If it sounds too good to be true, it probably is. 

 

Tudi meni smrdi po denarcih.

 

Vanja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. jan 2011 21:29

tulka je napisal/a:

Zanimivo, še vedno ne pove, za kaj gre...

Res me zanima, zakaj poveš samo preko zasebnih sporočil.



tulka

 

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

tulka je napisal/a:

Hmmm. malo mi smrdi po reklami. Mogoče se motim. Če je tako preprosto in si nesebična, zakaj ne poveš vsem na forumu?



tulka

 

Saj ves kako je, Tulka: If it sounds too good to be true, it probably is. 

 

Tudi meni smrdi po denarcih.

  



Vanja

 

Bože mili, tulka, dela!!!!! Hvala, hvala, hvala!

Aja, kdo je že rekel: mnogo hrupa za nič??? (se nanaša na tisto famozno shujševalno metodo, ki se nesebično deli po zs, hehehe)

lp



cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 19. 2011 21:30

aloja  

član od: 13.1.2011

sporočila: 3

19. jan 2011 23:28

Drage uporabnice in uporabniki tega foruma...res ne vem kaj vas je pri mojemu sporočilu tako zmotilo. Ker sem se že ogromno let prematrala s svojimi kilogrami na tak ali drugačen način in ker razumem in vem kako je hudo nekomu, ki ima veliko kilogramov preveč, tako kot sem jih imela jaz....sem samo hotela pomagati, da bi se še kdo počutil tako dobro kot jaz po izgubi 34 kg in to je vse. Ja verjamem vsem vam ...vadba in vadba in vadba...ampak če s sabo nosiš 40 kg prekomerne teže, to ni tako enostavno... Kolikor sem prebrala v navodilih ni dovoljeno nobeno oglaševanje, delanje reklam...ampak mislim da je ime raznih diet reklama...za njihove knjige itd.... zato nočem delati nobene reklame. Ponavljam s svojim rezultatom hočem samo pomagati, pa ne glede na vaša mišljenja. For thing to change you must change first. aloja

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 7:53

izgubiti 34kg brez odrekanja? če je možno izgubiti toliko kg brez truda, kako je komurkoli v prvi fazi sploh uspelo se toliko zrediti?? tunna http://titabota.blogspot.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jan 2011 8:54

Z vage brišem prah, to pa je tudi vse, decembra in januarja nanjo ne stopim niti pod razno, kvečjemu pri kakem dohtarju, če je treba. Drugače pa sem kot yulchi, če se mi zdi, da je meja za konfekcijsko številko prekoračena, črtam sladice z jedilnika, pa sem hitro nazaj na normali.  

 

34 kg viška z odrekanjem normalnemu načinu življenja je hitro tu. In malo brez zveze se mi zdi nekomu plačevati, ker to enostavno pomeni, da sam nisi sposoben urediti svojega življenja. Vsak začetek je težak, a nagrada na koncu je uau - vredna vsega truda. Govorim tudi o drugih situacijah, ne samo o hujšanju.

Ker zdaj je treba to življenje živeti tako naprej... Kdo garantira, da je to zdaj način življenja in da ne bo prišlo do jojo efekta, potem pa ponavljaj vajo v nedogled in seveda plačuj zraven.  Ne, hvala.

 

 

 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti