Vauuuu,jaz pa sem mislila,da sem na kulinaricnem forumu, sem pa res trapasto vprasanje postavila!!
Oz, ce je komu trapasto vprasanje potem pa res ne rabi odgovarjat pa svojega dragocenega casa tratit na to nesmiselno temo.
Hvala vsem,ki ste dale svoje predloge. Ampak odlocila sem se, da naredim torto po receptu Mamamie, oz njeno kremo. Biskvit bom pa drugic preizkusila,ker torta mora jutri dalje.Njenega recepta ni v bazi, tako,da potem takem le ni toliko trapasta tema, ker sem dobila odlicen recept in sicer na zs. Hvala Mamamia za tvojo nesebicno pomoc!!
LeINA
Čokoladna torta
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
