pri nas je ponavadi kuhano, ko je že po celem špohetu ![]()
Kuhanje mleka
Česa vse ne zveš na kulinariki ... jaz sem pa mislila, da obstaja samo en način kuhanja mleka :)
AtinaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
