Ribiči so trenutno še tam, še vsaj eno urco. Jutri pa se bo prodajalo tudi na tržnici v Kopru (Levante-Tina). Kar korajžno!!

Hempy polenta
| kalika je napisal/a: |
| Mislim, da torek in četrtek. Pa ena potujoča prodajalna rib kroži - videna pred Mercatorjem v Žalcu, Levcu... |
Pozdravljena,
mene pa zanima kdaj je ta prodajalna rib v Žalcu pred Mercatorjem? Katere dni in približno ob kateri uri? Sem včasih kupovala in imajo zelo dobre ribe!
Hvala in lep pozdrav
Sena007 Za ta čas ne vem, kako je . Za poleti pa vem :) V Strunjanu včasih naletiš na ribiče, ko se vrnejo z ribolova ( se zasidrajo na pomolu pri Lambadi ). Če si v pravem trenutku tam, morda lahko kaj nabaviš ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Hempy polenta

Ploščati špageti s pestom iz bazilike in feferonov, šparglji in lososom