Kutine

Hojla!

Ker bom letos prvič delala zelno kislo solato z kutinami bi prosila če mi lahko kako pomagate. Rada bi 2 ali 3. kg. domačih ne špricanih kutin.Sem iz gorenjskega konca -Kranj.

Želim vam lep in sončen dan.

mijamarija

Ali katera ve, če se kutine še dobijo na ljubljanski tržnici, oziroma ali jih ima kdo za prodat kako kilco. Sem morda že zamudila sezono?

Sweetie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.