Hojla!
Ker bom letos prvič delala zelno kislo solato z kutinami bi prosila če mi lahko kako pomagate. Rada bi 2 ali 3. kg. domačih ne špricanih kutin.Sem iz gorenjskega konca -Kranj.
Želim vam lep in sončen dan.
mijamarija
Hojla!
Ker bom letos prvič delala zelno kislo solato z kutinami bi prosila če mi lahko kako pomagate. Rada bi 2 ali 3. kg. domačih ne špricanih kutin.Sem iz gorenjskega konca -Kranj.
Želim vam lep in sončen dan.
mijamarija
Ali katera ve, če se kutine še dobijo na ljubljanski tržnici, oziroma ali jih ima kdo za prodat kako kilco. Sem morda že zamudila sezono?
SweetieKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.