Plastični pladenj za torte

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

5. okt 2010 13:27

na še dodam: Omenjena je slaščičarna Šrimpf Slovenj gradec. Tam tiskajo tudi hostije,do zdaj sem jih vedno dajala v tisk v PV Trzin. Info za vse tiste, ki ste iz Štajerskega konca. Zelo lepo naredi,pa tudi imam občutek(je sicer mal tanjša-krhka), da so potem barve,ko se hostija zmehča na torti,lepo naravne,ostanejo intenzivne. Prej so mi barve nekako zbledele, bolj medlo mi je delovala slika na hostiji. Morda sem kateri pomagala, ko se ubada,kje naj da tiskat slikico za hostijo pozdrav, Danica

Andreja2  

član od: 5.7.2010

sporočila: 47

5. okt 2010 18:17

V slaščičarni Šrimpf v SG se da kupiti tudi ticina masa. slike na hostiji so pa super jih tudi jaz pri njih redno kupujem.Dobiš veliko na enem mestu. lp Andreja2

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

25. sep 2012 12:58

Bom kar v tejle temi vprašala, da ne smetim z novoodprtimi. Prosila bi za kakšno uporabno informacijo, kje bi se dobilo pladenj oziroma po meri odrezan kos pleksi stekla za pladenj (debeline cca 5mm) po kolikortoliko zmerni ceni. Zadnjega sem kupila v Bauhausu, ampak je več kot 20 EUR malo veliko, sploh ko se zgodi (kar se je žal spet), da ga ne dobim nazaj. Hvala.

Ninja24

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

25. sep 2012 20:39

Ninja24, ob tem sem spomnila na mojo prijateljico, ki je pekla domače pecivo tudi za prodajo. Biskvitno pecivo je vedno zložila na pladnje iz pleksija, ki so imeli na spodnji strani nalepko z njenim imenom in telefonsko številko. In pladnje so ji kar redno vračali nazaj!

Tole je internetna stran Akripola, kjer vem, da se je včasih dalo dobiti kaj (npr. pleksi ploščo za na mizo) po meri narejenega. Tudi "zgornja" prijateljica je imela pladnje iz njihove proizvodnje. 

http://www.akripol.si/si/proizvodi/galanterija/gast

micogica

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

26. sep 2012 8:19

Hvala za info, Akripol mi je itak čisto blizu, pa se bom na poti s službe ustavila in malo povprašala.

Ninja24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti