Midva pa študirava, da bi nabavila indukcijsko ploščo, ker je štedilnik, ki je sicer v stanovanju (najemniškem, tako da ne moreva menjat) steklokeramičen, ampak tako počasi dela, da umreš. Sva se menila, da bi kupila samo to ploščo.
EMO-tove posode so torej ok za indukcijo? Ker bom morala po novo posodo, če se odločiva za to varianto.
Buby
Kuhanje na indukciji
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
