| girica je napisal/a: |
| Original Nutella je italijanska od Ferrero, v Müllerju se pa res dobi narejeno v Nemčiji. In se strinjam z Vivo Meier, da je med posameznimi Nutellami velika razlika. Definitivno najboljša, tako po okusu, kot po primernosti za mešanje v Torti Nutella je italijanska. Dobi pa se jo, kar sem sama zasledila, le čez mejo. girica http://sladki-koraki.blogspot.com/ |
Krem fix in ostali nasveti pri pripravi torte
če smetano kombiniraš z mascarponom in vanilij jogurtom pride tudi super krema.
vsega ista količina utrdiš pa z sokom ene limone ki jo najprej vmešaš v jogurt in mascarpone nato pa dodaš smetano, krema se lepo strdi
pa ni nobenih umetnih sestavin v kremi :)
http://irenina-kuhinja.blogspot.com/
Super t-baby,si moram zapisat.....pa kaj vleče na kislo,dodaš sladkor,verjetno po okusu...
lp goga ja dodam sladkor v smetano
tko da je malo presladka ... drugače ma že jogurt sladkor , okus ima pa tko malo limonino , ni hudo , odkar pri nas delam tako kremo za torte nočjo druge :) tako da ti priporočam
aja pa kremo sem v originalu nagruntala za tiramisu tako da je tud za to super.... imajo pri nas probleme z surovimi jajci ;)
http://irenina-kuhinja.blogspot.com/
aja pa smetano moraš stepat , ne samo vlit v kremo
http://irenina-kuhinja.blogspot.com/
Super ,hvala...
lp goga
| strelka je napisal/a: | ||
|
V zvezi s "pristno" Nutello se pa lahko tudi name obrnete. Iz službe imam namreč samo en kilometer do najbližje italijanske trgovine, tako da lahko kaj zrihtam
... doma dobro zavijem in pošljem
Se pa strinjam, da je ta, originalna varianta, "top of the top".
lp, AA
Amanda Angelic
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
