Loni, če se ti tora sesuje, pa rečeš, da si naredila Blejsko grmado! ![]()
![]()
Torta - krema (transport)
Vanja ma spet popolnoma prav.
Mogoče bi torto že v startu zasnovala v skledi (tipo za šarloto). Pa samo žlice je treba vzet s sabo.
Pa srečno ;-)
Uživaj še zame (čakam na redni helikopterski prevoz na Triglav)!
krasjana73
Vanja, imaš prav, bom za vsak slučaj rajši vzela žlice s sabo.
No, sem pa danes na krstu jedla torto, ki je prispela iz Bosne čisto lepa nedotaknjena, je bila pa res brez kake kreme, ampak sočna vseeno za dol past. Ta druga, narejena v SLO, mi ni bila všeč, nisem ljubiteljica maslenih krem. ![]()
Loni, kakšna pa je bila ta torta, prepeljana iz Bosne?
Lp.
c.acjom http://mojca980.moj-album.com/
Mislim, da ne bi smelo biti problemov. Kar koli boš že prinesla na vrh, domišljija nima meja (glede na stanje sladice: Triglavske rezine, Triglavska grmada, Triglavski šmorn..).
Ne pozabi na svečke, še tako neprepoznavno zadevo svečke pač naredijo tortasto
.
Smo praznovali 2 r.d. na vrhu Triglava, najboljši je bil tisti s sklompano penino
japaja
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
