hvala za nasvet.. bom uporabila trdno podlago iz trdnega kartona oblečen v samolepilno folijo za še bolšo varnost pa spodaj še slamice.. sem se pa 100% odločila za 2-nadstropno..upam da bo vse vredu ker je v nedeljo za nečakov obhajilo..
beyba
Stojalo za torte
probaj narediti s plastiko vmes. tanjša je. pa še ziher se ne bo napila
vzami tisti pogrinjek palstični za na mizo. sej pa stane 1 evro
bannanna_v_slo ;)
| bannanna je napisal/a: |
| probaj narediti s plastiko vmes. tanjša je. pa še ziher se ne bo napila vzami tisti pogrinjek palstični za na mizo. sej pa stane 1 evro bannanna_v_slo ;) |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
