waw
ful dobro izleda!!!
ja, seveda da moraš objaviti!!!
bannanna_v_slo ;)
Kivijeva torta
samo še nekaj. a v kremi so samo te sestavine?? ker izgleda kar trda?
bannanna_v_slo ;)
Ja za kremo sem stepla 5 rumenjakov s sladkorjem, dodala stepeno sladko smetano in kivijev pire. simpl ;)
Bojana
kivi je kisel , verjtno je zato krema malo zakrknila in je bolj trdo izpadl?
http://irenina-kuhinja.blogspot.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
