Palični mešalnik bamix-pomoč

žlička5  

član od: 26.2.2009

sporočila: 18

tema odprta - 30. dec 2009 21:41 | ogledi: 2.370 | odgovori: 3

Ojla!

Privoščila sem si bamixa in res je super aparat, ampak imam prolem.

Ima poseben nastavek za stepanje, vendar jaz nikakor ne morem ( ne znam ) stepsti beljaka ali rumenjakov in sladkorja, tako da bi bilo volumensko.Delam po navodilih !!!

Zanima me če še katera ima ta aparat ( za pomoč: je isti kot zepterjev mešalnik Mix Sy ) in kako vam uspe???

Hvala za pomoč!

žlička5

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

30. dec 2009 21:59

Imam mašinco drugega proizvajalca, ampak ga ne uporabljam za nič drugega kot za pasiranje kakšne brokolijeve ali bučkine juhe. Včasih še pelatov, to je pa vse. Še enkrat ga ne bi kupila, bolj kot ne se mi samo valja po predalu.

Ko delaš sneg iz beljakov, dosežeš to z vtepanjem zraka med tekoče beljake, da dobiš volumen. Isto velja za rumenjake. No, vsaj jaz tako mislim in bi bila vesela, da me kdo (lepo) popravi, če moja logika ni usmerjena v pravo smer. Palični mešalniki vsekakor niso dizajnirani za to, ne glede na to, kaj pravijo proizvajalci.

 

P.S.

Šele zdaj sem videla, koli stane ta zadeva! Wow, za ta denar bi pričakovala, da še testo za kruh zmesi.

 

 

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 30.dec 2009 22:02

žlička5  

član od: 26.2.2009

sporočila: 18

2. jan 2010 23:05

Ola! Glede uporabnosti je res super in je za stepanje, saj lahko menjuješ nožke,gledala sem na sejmu stepanje in res beljak je bil trd in volumensko stepen, tudi smetana iz mleka... Vanja, tudi kruh zamesi sem že probala in je bil odlično zgneten! Lep pozdrav!!! žlička5

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. jan 2010 11:14

Ziher je kakšna kontaktna številka kje (preglej navodila, garancijo) in najbolje da pokličeš, pa zveš, kje so kakšne predstavitve aparata, pa se mogoče naučiš.

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 03. 2010 11:14

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti