Bolanoooo!!!!
Torte, da te kap
Čeprav, tele scary cakes so super za zbijanje apetita in v tem smislu bi jih moral pogledati vsak, ki je na shujševalni....
Vendelina jr.
| jancka je napisal/a: |
| Poglejte si še tele dobrote:
http://www.myhumors99.com/2009/04/scary-cakes.html
Občutljivim ogled odsvetujem! |
No ja, tole me prav gotovo ni prepričalo. Imam rada lepe in dobre torte, tole pa presega mejo dobrega okusa.
lp Vesna
Ponavadi so take ekstra 3d torte samo iz biskvita in tičine mase ali marcipana. Tako da niso nič posebnega....samo veliko oblikovanja. Velikokrat pa uporabijo kar rice cakes in jih lepo zložijo skupaj v neko obliko in ovijejo v maso. Sama sem bila zelo razočarana ko sem videla prereze podobnih tort......
asimetra
Nagravžno!!!
buča
Meni je pa ta bizarni gravž prav všeč (saj je res za bruhat, ampak mi bolj potegne kot popolni posnetki realnih predmetov s prvega linka). Tista "poročna" zmaga ![]()
Khmmm ... pa saj drugače sem prav prijazna punca veste![]()
Ena sama gnusoba!
daga
| mamaF je napisal/a: |
Meni je pa ta bizarni gravž prav všeč (saj je res za bruhat, ampak mi bolj potegne kot popolni posnetki realnih predmetov s prvega linka). Tista "poročna" zmaga Khmmm ... pa saj drugače sem prav prijazna punca veste
|
Poročna? A ne bi bila super za ločitveno??? ![]()
Pa una grozljiva? po moje bi jo bil vesel vsak najstnik. Pa koga briga, če ne bi bla dobra, vseeno bi zažgala.
Itak sem pa mnenja, da če je 3D pa veliko Tičine, ne more bit tako dobra kot ta prava domača torta. Pol se je pa samo treba odločit kaj bi radi meli.
Ampak vse tiste barve. Jaz to vse dol pokidam preden jem.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
