ja saj nameravam narediti v velikem pekaču in sicer takšno, ki sem jo že delala (obliko):
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=14377
Sadno torto pa bo malemu za roj. dan kupil boter in zato moram jaz speči čokoladno. Mamamia super idejo si mi dala in jo bom sigurno ponucala, a tokrat se bolj nagibam k torti Noa. A naj delam 3kratno ali 4 kratno maso za velik pekač?? Bom pa najbrž dodala še kakšne banane...
dete
Katero čokoladno torto izbrati
Za velik pekač bi jaz pekla vsako plast posebej, torej je ena masa za okrogel model premerea 26 do 28 cm dobolj za en pekači iz pečice. Spečeš, kolikor plastzi želiš, in to je to.
Mamamia
mamamia Ja pametna ideja.
dete
Za velik pekač bi jaz pekla vsako plast posebej, torej je ena masa za okrogel model premerea 26 do 28 cm dobolj za en pekači iz pečice. Spečeš, kolikor plastzi želiš, in to je to.
Mamamia
mamamiaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
