Vrečka za dekoriranje

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila: 446

10. okt 2013 17:11

Jaz sem pred nekaj tedni v Hoferju kupila tale komplet: http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_35990.htm

Zaenkrat sem ga uporabila le enkrat, pa se je dobro obneslo. Vrečko sem umila in bo zagotovo dobra še vsaj za enkrat. V našem Hoferju so prejšnji teden imeli še kar precej teh kompletov.

Katja D.

osiris  

član od: 14.6.2010

sporočila: 48

10. okt 2013 21:35

Tudi jaz sem prodajalko spraševala, če potrebujem zraven adapter, pa mi je zatrdila, da ni potreben in lahko dam nastavek kar znotraj vrečke in je to to. Mi pa vrečka ni ravno všeč tudi zaradi tega, ker je nekoliko trda. Znanka, ki je poklicna slaščičarka, ima takšno bolj mehko, iz blaga, ki se jo zlahka opere, tole sem pa zelo težko umila, ker je dokaj trda in spodaj ozka, ter do konice tudi z gobico bolj težko prideš. Mi je bilo že po prvem poskusu zelo žal, da nisem dala par € več in kupila silikonske

osiris

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. okt 2013 22:57

uf une iz blaga meni ful smrdijo in se jim ne da tega smrada ven oprat. smrdijo po  + +

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti