Ne vedno, jaz uporabljam eno supersko, ki je pakirana enako kot margarina. Se mi zdi boljše, ker tiste kocke, sploh, če ne potrebuješ cele, je kar malo nepraktično lomit/rezat.
s0ncek*
Čokolada za kuhanje
Men je najboljša Manner.
Lakica
| Vendelina jr. je napisal/a: |
| Karlinka, kokosova maščoba je v formatu kompresiranih kock in potem za tistih 10 dag odlomiš eno kocko in deluje. Vendelina jr. |
Kje si to videla, Vendy, prosim?
Kupujem kokosovo mast (napotile so me pa na ta produkt kolegice s tega foruma), ki se nahaja na sosedovih policah z zdravo in oh-in-sploh ta pravo hrano in tam je ta maščoba komprimirana podobno kot kuvertura iz bele čokolade in potem nalomiš in to je to.
Vendelina jr.
Vendelina je verjetno tole imela v mislih:

Pozdravček!
Hvala lepa!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
