Razkuhani makaroni

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

20. okt 2009 18:33

Ojoj, koliko hude krvi zaradi razkuhanih makaronov... Saj imamo tajmer, brez skrbi. Ampak včasih se pač zgodi, da ga ravno izklopiš, pa mora en malček na wc, drugi se je udaril v glavo, med usklajevanjem obojega pozabiš na makarone in na hitro še zaključiš nujni mail, ki ga sestavljaš že od jutra... In je na štedilniku kaj prekuhano, zapečeno... Eh, saj tisti z majhnimi otroki to razumejo. Drugi imajo pač druge skrbi, a ne? Nismo nesposobni, ko se nam kaj sfiži. In če vprašamo za nasvet, si pač samo upamo priznat, da nismo vsevedni. Razkuhanih makaronov za 4 osebe pa količinsko rata za 8, tako da je nemogoče vse porabit na isti način, ne da bi na koncu vseeno romali v kanto, potem je namreč škoda truda. Jaz se pa več kot tistih zapečenih z mesom nisem domislila. Hvala vsem¸, ki ste pomagali z idejami, gotovo bodo prišli prav še kakšni raztreseni gospodinji, ki ne uspe uskladit vseh obveznosti

In kar se tiče mene, draga Vendelina, vsaj na moja vprašanja lahko vedno odgovoriš s kakšno pikro, me ne bo spravilo v solze. So me začeli tvoji posti prav zabavati, ko vidim, kako se vživiš v vsako temo... Sem se že spraševala, kaj je narobe, da ni tvojega komentarja...

čoko

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

20. okt 2009 22:30

Oh, saj ni nihče resno vzel, da nekateri mislimo, da razkuhan makaron je pač samo še za v smeti??? Drugače pa je bila tista pripomba od rece zelo zenovska, en taka: bodi tukaj in zdaj, prisoten v trenutku varianta-če pa kdo to resno vzame, kar se mene tiče, se opravičujem, sem popolnoma nova tukaj in seveda nisem želela nikogar užalit-my mistake,sigurno nihče ne misli, da mora biti človek nezmotljiv..no, morda pa kmalu ujamem sinergijo članov tega foruma:) Tudi sama se trudim, da hrane ne mečem proč, seveda, porabim tisto kar se da, so pa stvari, ki ti ne gredo po grlu pa basta, članom tvoje družine pa recimo še manj in takrat ni ravno veliko izbire in za moje pojme, ko sem enkrat hotela iz razkuhanih makaronov napravit nekaj drugega...ni variante, poc pa sluz-kot rečeno vsaj zame (in recimo za mojega moškega, ki mu je al dente večkrat razkuhano in al dente imenuje še trde špagete) pa lep pozdrav! terakota Sporočilo je spremenil(a) terakota dne 20.okt 2009 22:32

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti