Mene pa zanima, kje se dobi pinjenec![]()
Dokler so imeli naši doma še kako kravico in je babica delala maslo, ni bil problem, zdaj pa gremo po mleko in maslo kar v trgovino. Pinjenec bi pa vseeno rada dobila.
Hvala,
Loni
![]()
Mene pa zanima, kje se dobi pinjenec![]()
Dokler so imeli naši doma še kako kravico in je babica delala maslo, ni bil problem, zdaj pa gremo po mleko in maslo kar v trgovino. Pinjenec bi pa vseeno rada dobila.
Hvala,
Loni
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.