| mamamia je napisal/a: |
Iz jedilne čokolade - stopiš jo in na pari stepeš z rumenjaki, potem dodaš stepene beljake, vmešaš še pražene in potem sesekljane lešnike. Ali pa dodaš čokoladi, ko jo topiš, žlico instant kave. Da bi bila krema bolj čvrsta, bi jaz dodala še dva ali tri lističe želatine. Če potebuješ podrobnejša navodila, sporoči, pa ti napišem. Pozdrav, mamamia mamamia |
Sadna torta brez smetane
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
