Rožna voda

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. feb 2012 3:49

elaphus je napisal/a:

Jaz sem dobila v dar eno italijansko zadevo v temno modri plastični steklenički, vsebine 3 dl, ki lepo diši po vrtnicah. S pomočjo nole (nola, hvala) sem zvedela, da posedujem rožno vodo, ki je bila kupljena v enem navadnem italijanskem Sparu. (pa menda še draga ni bila - oseba, od katere sem jo dobila, je precej šparovna ) Dopolnjujem poročilo - takšna vodica stane natanko 2,62€.

lp

cervus



Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 28. 2009 17:22

Ampak mi jo je elaphus tudi prinesla in podarila in sem jo hitro uporabila v svoji kuhinji (to pa ni prišla nazaj probat)

No meni in sojedcem je v naši osamljenosti prišla zelo prav, jaz sem jo uporabila za sladkarije, pa sem jo imela v mislih še za en curry, ampak mi jo je eden od osamljencev že prej nekam zvrnil, no ja, tako pač pride če si osamljen, ma vsaj kapotov nam ne kradejo. Ampak hvala elaphus, vsakič, ko smo jo uporabili, smo se spomnili nate.

nola

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

20. feb 2012 7:16

Imajo jo tudi v hare krišna centru pri pivovarni Union v Ljubljani.

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1565

5. okt 2012 9:05

Da ne odpiram nove teme, bom kar tu nadaljevala:

iščem kakšen recept za sladico – torto z rožno vodo.

rdkapica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. okt 2012 10:22

Zmešaj jo z malo vode in s  tem premaži biskvit, ali nekaj kapljic dodaj v kremo. Pa res po kapljicah.

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti