Dobra čokoladna krema

kačča  

član od: 28.8.2010

sporočila: 121

16. jan 2012 16:48

Poglej, stvar je v tem, da nekateri ljudje v kuhinji uživajo in se vedno znova navdušujejo nad novimi kulinaričnimi izzivi. Drugi pa nekako nimajo "posluha" za te zadeve, rešitve, ki se nekaterim zdijo tako samoumevne, jim ne padejo na kraj pameti in so večino življenja čisto zadovoljni s tistimi 10 stvarmi, ki jih znajo skuhati. Pa to potem menda ne pomeni, da se ne smejo truditi in poskušati kaj novega in če jim ne uspe, prositi za nasvet, še manj pa, da so zmedene kokoši ali nevzgojeni in dela nevajeni.

Eni so za ene stvari bolj nadarjeni, drugi pa za druge ... Ampak a ni ta forum namenjen ravno temu, da se vsak kaj nauči in da izkušenejši pomagajo tistim, ki na tem terenu (še) niso tako domači?

kačča

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

16. jan 2012 17:41

NO ZDJ PA RES NE MISLIM VEČ ŠPARAT BESED.

Vandelina...Vrjetno si si ti totalno zasrala življenje in živiš kot ločenka v majhnem stanovanju, otroci te ne pridejo pogledat( domnevam, da so odrasli, ker se mi zdi, da si ti že kar v letih), napadla te je mena, nimaš družbe in tako je tvoje edino poslanstvo in edini način, da se sploh počutiš še nekako pomembna oz. da te svet še potrebuje kritiziranje vsake črke in vsake besede, ki ni napisana izpot tvoji prstov.

Ponavadi so ljudje, ki se tako vedejo resnično osamljeni in nimajo kaj počet. Doma sedijo, kupujejo smetano in pečejo gore tort, ki jih nimajo nikomur za ponudit in  jih samo še kuhanje in pečenje pripelje čez dan...

Dejstvo je tudi, da nikomur nisem zamerila, če je kritiziral moje pisanje, ampak način kako si se ti tega lotila je podel in nizek in nikakor dobra, topla in prijazna oseba ne naredi tega tako kot ti.

Vseeno bi bilo lepše, če spremeniš svoj način in ljuden na lep način poveš kaj te moti, kajti ne boš vrjela ampak človek lahko marsikaj razume, pa čeprav ni ti in se drugemu človeku prilagodi... Hotela sm reči, da se imaš za popolno damo, ampak bom rekla tako, da si osamljena kokoš, kajti dame se ne vedejo tako kot ti, ker ljudi ne postavljajo v neprijeten položaj.

 

Za razliko od tebe nisem želela bitit nasram in tudi priznam, da se tokrat bila, ampak žal...ČE IMAŠ TI PRAVICO SODITI, LAHKO SODIM TUDI JAZ....   Raje pa kakšno punco povabi na kavo, če ti manka družbe, boš bolj srečna kot če jim najdeš tle....

 

AJA,DA ŠE JAZ DAM PRIDIGO...STARA MOJA:d PRIJAZNOST IN UVIDEVNOST, TER SPREJEMANJE TVOJEGA MNENJA:d TO NE BO PRIŠLO SAMO OD SEBE.....

ZAČNI SE OBNAŠAT...

 

lep večer še naprej



brusketka



Sporočilo je spremenil(a) brusketka dne 16. 2012 17:54

Sporočilo je spremenil(a) brusketka dne 16. 2012 18:23

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

16. jan 2012 18:14

JJ

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. jan 2012 18:45

Ti ljubi sveti bog, v enih se je pa jeza nabrala.

Bi pa rekla, da ni lepo opletati z nekaterimi ugibanji, kako nekdo živi in kakšna je njegova usoda.

 

 

mamamia

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

16. jan 2012 18:48

Kako je že bilo z županovo hčerjo v Butalah? Je imela toliko pameti, kot je zanjo bilo prostora v glavi, pa usta, da je včasih kako pametno od sebe dala, sicer bi ji pamet raznesla glavo.

 

lp

mzm

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

16. jan 2012 18:53

ja mamamia enako mislim tudi jaz..... in meni je bilo sojeno, da sem neumna, drugi, da ni samostojna, itd..ibla bla bla:D torej...????? Kaj sem jaz storila kar ona in njej podobne niso? 

Nisem dolgo na forumo, ampak nek nek socialni čut za ljudi pa mora biti. Res je, da sem se spustila od svoj nivo, vendar da nekdo daje tako poniževalne opazke pa ne bom pustila. In tudi če jih daje drugi punci, ki nekaj vpraša ne. In nikar naj ne pametuje o tem kako je kdo naučen iz vzgojen, ker se mi zdi, da srčnost veliko več pomeni kot tole spravljanje slabe volje na ljudi ,ki niso nič krivi.

brusketka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2012 18:55

Brusketica, ti razumeš tako, kot pišeš. Tu dileme žal ni.

Vendelina jr.

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

16. jan 2012 18:56

Vendelina jr. je napisal/a:

Otrok, v življenju človek sliši nekaj pridig. Ko so mu povedane, ni blazno srečen. Ampak ostanejo v njem. Čez čas se začne tudi po njih ravnati.
Vendelina jr.

 

 

ne samo otrok!

brusketka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. jan 2012 19:04

Amen.

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

16. jan 2012 19:10

Neeeeeeeeeee, prosim ne amen, zdaj je šele postalo zares zabavno!

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti