Picerija ali špagetarija v lj

mandarin  

član od: 14.12.2007

sporočila: 6

4. sep 2009 10:34

V Grosuplju pa Via Pizza na Kolodvorski ulici, imajo zelo dobre pizze, oz. edine, ki jih jaz v bližnji okolici naročam. (ker ni hujšega kot zanič pica, realno povedano, se mi je zadnjič zgodilo to v Podčetrtku, torej ne naročam in ne hodim jest več na slepo). Je še ena v Grosuplju, Kovačija, samo se je že zgodilo da je bila gor stara salama ali podobna "žvarovna", tko da ne hodim več, uh, že leta... mandarin

prozman  

član od: 17.7.2008

sporočila: 77

4. sep 2009 11:17

Azzur na Viču. Tam dobiš oboje,pa tud plac za parkirat je. Tel 014232432. Lp prozman

neznan uporabnik

4. sep 2009 11:30

Grosuplje Via Pizza definitivno. Zunaj in notri dovolj prostora, simpatičen ambient, natakarji normalni, parking zraven (no, včasih je malo krize). Mi gremo vsake toliko tja za hec z vlakom, od postaje do picerije je 300 m. Tudi izbirčnim je bila tam pizza všeč. Cene normalne oz. nizke, kvaliteta kontra. Tudi na Parmovi v LJ je OK, le prostora je malo manj. Odvisno koliko vas bo, dvanajst, petnajst? Če bo vsa ekipa, bo kriza. japaja

čokobananca  

član od: 19.4.2009

sporočila: 132

4. sep 2009 11:34

Da Mattia nima glilh prav velikih pic. čokobananca

beli  

član od: 1.12.2005

sporočila: 81

4. sep 2009 14:51

Priporočam ŠPAJZO v Kamniku(bivši goručan)- če se vam da malo vozit. V glavnem hrana odlična, velik vrt, veliko parkirišče. Tudi cene niso pretirane. Sicer za pico ne vem po okusu kakšna je(videti so bile okusne, velike), midva sva jedla kalamari tris(9,20€-polnjeni, na žaru , ocvrti, pomfri, tatarska), pa neko solato(samostojna jed), tudi odlično. S pijačo vred 20€. V glavnem same pohvale, tudi wc-ji in ostalo! Všeč mi je tudi Paparoti, samo na vrtu imajo štoraste klopi, in malo majhen parkirni prostor. beli

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

4. sep 2009 15:15

Tudi jaz sem za Mrlačnika na Brezovici. lp

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

4. sep 2009 15:29

Danes sprobamo Via Pizzo v Grosuplju. Jutri pa bo treba najti nekaj v LJ ali v Domžalah. Bo pa to ekipa okoli 15 ljudi. Prosim še za kak predlog. Hvala! Lep vikend! K

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

4. sep 2009 18:54

V Ljubljani definitivno Piazza, krasen ambient, ogromen vrt, zelo prostorna notranjost, imajo tudi ločene prostore za skupine, hrana je pa itak super. Glede slednje jo prekaša samo še da Mattia, tam imajo najboljšo pico daleč naokoli. Sveži šampinjoni, mocarela, ravno prav zapečena, mmm, pomoje da mi ta vikend ne uide :) Tudi testenine so fenomenalne. Edino ne vem če imajo prostor za tako veliko skupino. Morda zunaj na vrtu. Raje vnaprej prečekiraj. Drugače pa je to za mene top, ker sem res izbirčna glede pic in vedno najdem kaj, kar mi ni všeč :) Gigi_84

kati-puma  

član od: 11.8.2009

sporočila: 10

5. sep 2009 19:07

Picerija Trta je zakon...pa še odlične polnozrnate,pa vegetarijanske pice imajo...pa testenine...mmmm Je pa verjetn premal prostora za skupino,edin če bi rezerviral vnaprej...parkira pa se ob ljubljanci (s trnovga al prul) kati-puma

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

5. sep 2009 20:37

Pizzerija Tunel zraven tunela pod gradom, imajo svoj parking;

Italijanska restavracija Mirje zraven kina Vič, parking takoj zraven, samo je plačljiv, ampak so cene majhne.

V cityparku imaš kar nekaj izbire v prvem nadstropju, parkiraš v garažni hiši

foculus močno odsvetujem

Drejček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti