Nova trgovina z dekoracijami za torte, kekse, peciva

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. jun 2011 7:39

Včeraj sem degustirala konfete za dol past, jih je prav posebej izpostavil, kaj so bili dobri, limonini še prav posebej.

Loni Makaroni

Renat  

član od: 27.1.2012

sporočila: 85

21. nov 2012 11:04

Je morda katera v zadnjem času kupovala v tej trgovini v podhodu Ajdovščina?

Nakupit moram nekaj jedilnih barv za barvanje tičino mase, pa iščem najcenejše - mogoče katera ve približne cene?

Renat

asimetra  

član od: 2.1.2008

sporočila: 173

21. nov 2012 15:27

od 3€ naprej LP

asimetra

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

21. nov 2012 18:48

a je že kdo bil v peki.si na dolenjski cesti? kako je kaj založena?

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

21. nov 2012 19:24

bannana, jaz sem bila in meni se zdi kar dobro založena in je vredna obiska. Imajo nekaj stvari, ki jih na PV Brnčičeva nimajo. Do konca novembra imajo menda še 10% popust.  Sem jih pa komaj našla, saj sem jih iskala na nasprotni strani ceste (tako je bilo pokazano na zemljevidu na internetu), dejansko pa so na isti strani kot je Supernova, od semaforja še naprej po dolenjki (v isti stavbi so tudi predstavništva za neke avtomobilske firme).

Sweetie

Renat  

član od: 27.1.2012

sporočila: 85

21. nov 2012 21:17

asimetra, hvala

v peki.si moram it pa tudi jaz kaj pogledat

Renat

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

21. nov 2012 21:55

Jaz sem bila,vredna je ogleda tudi cene niso pretirane..nekaj malenkosti sem vzela..zlate in srebrne jedilne bleščice...kot pravi Sweetie,do konca meseca 10% popusta...tudi jaz sem jo komaj našla ..sem se odpeljala na Lavrico :))..greste mimo Hoferja in Semenarne...

lp goga

petrah87  

član od: 20.12.2011

sporočila: 5

25. jan 2013 13:27

no da vam še jaz povem mojo izkušnjo s to trgovino- KATASTROFA! ne trgovina, ampak prodajalke. nestrokovne, ne vejo kaj prodajajo, ne vejo kako in zakaj se določeni izdelki uporabljajo, z eno besedo groza! ne vem po kakšnem ključu so zaposlovali, ampak če nekdo dela v neki strokovni trgovini bi moral imeti vsaj osnovno znanje o artiklih ki jih prodaja. to je isto, kot da grem jaz, ki sem dvakrat v življenju videla avto z dvignjeno haubo, prodajat avtodele... drugače res nisem kritična, vsakemu dam priložnost, vem da ljudje ne znamo in vemo vsega, vsak rabi čas da se nauči, ampak da gospa, ki dela v tej trgovini v Lj že od novembra (se pravi da se je osnove že imela čas naučit) reče da se Candy melts lahko meša z vodo...tale izjava me je pa danes šokirala do amena...

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

25. jan 2013 13:44

No tole mešanje Candy melts z vodo je res kiks, ampak jaz sem bila včeraj tam pa nisem dobila takega občutka glede prodajalke. Mi je dobro svetovala glede vrečk za brizganje za enkratno uporabo, mi jih je tudi pokazala in obrazložila v čem se razlikujejo, enako pri izbiri tulca za brizganje, mi je sama na računalniku pokazala vzorce brizganja (sama si nisem znala predstavljat kako to zgleda, ko nabrizgaš maso skozi določen vzorček). Sem pa dobila občutek, da trgovina ni najbolje založena (prazne police, nekaterih artiklov jim je zmanjkalo..).

aby

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. jan 2013 14:26

Ja, to da se prodajalk ne da kaj dosti vprašati, sem tudi jaz ugotovila. Tako, da si je še najbolje doma pripraviti kaj boš kupil, saj je vse na spletni strani in malo pobrskati po netu kako se uporablja. Npr o teh barvah v majhnih lončkih, niso vedele ali obarva tičino maso ali ne. Tako sem potem ob vseh zelo lepih barvah vzela le zlato, za katero sem vedela, da jo bom nanesla le po površini in ne vgnetla.-

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti