| Nežinka je napisal/a: |
al je pa čist moke preveč ... |
Če je moke preveč stresi na sito in presej, pa ti ostanejo samo grudice- ''frčkole prčkole'' in jih poprži na maslu, zalij in kuhaj. Zame mora bit močnik malce bolj slan, da je dober.
marelica| Nežinka je napisal/a: |
al je pa čist moke preveč ... |
Če je moke preveč stresi na sito in presej, pa ti ostanejo samo grudice- ''frčkole prčkole'' in jih poprži na maslu, zalij in kuhaj. Zame mora bit močnik malce bolj slan, da je dober.
marelicaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.