Star slovenski pregovor pravi, da za dober odgovor ni nikoli prepozno.
lp
Vlado
Okrasitev stranskih robov torte
Loni in ostale, ki takole mečete te stvari gor. Iz katere daljave? Tako me zanima, iz firbca, pa ežoja bi tokrat rada prehitela, ker njega bo to sigurno zanimalo.
lp Vesna
He, he, Reca, mislim, da je ežoju kar sapo vzelo ker se še ni oglasil...
Moycaa
Reca, tako od oka, ko pa bom naslednjič izvajala obmetavanje, bom dala mojemu ravnilo in vaservago v roke, da bo vse točno zmeril in preračunal.
Zgolj v vednost, sem enkrat uspela torto tudi ornk klofniti![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
