Daim torta iz ikee

neznan uporabnik

18. maj 2009 13:58

nina_, a je to zihr ta torta v coffeshopu? Ker tam ponujajo Snikers torto z mandlji in karamelo in je božanska ... Zgleda pa res podobno, ampak okus ni čisto nič podoben tejle Ikeini. Razen če imajo 2, ampak jaz je do zdaj še nisem videla. jancka

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

18. maj 2009 16:40

Almondy vem, da ima tudi tole torto s snickersom, ne vem pa če jo prodajajo v Ikei. http://www.almondy.com/uk/2.1.3.html Danes akcija. Čakam še na maslo ;) ycrna Sporočilo je spremenil(a) ycrna dne 18. 2009 16:41

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

18. maj 2009 21:43

Hehe, no jaz sem enkrat vprašala in so mi povedali, da gre za isto torto - najdemo jo pa baje samo v Ikei in Cofeeshopu. Meni je tortica dobra, ampak malce težka (sem bolj za njeno kraljestvo - cheesecake). Je pa moja prijateljica kupila eno v Ikei in drugo v cofeeshopu in so ugotovili, da je enaka. Je pa 100% da snickersko vozijo v SLO iz Avstrije. nina _

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

18. maj 2009 23:17

@ycrna in kako je uspelo? cellnet

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

19. maj 2009 14:25

cellnet, no, razen tega, da mi je čokoladni preliv stopil malo kreme in sem mogla vso čokolado dol dajat, izgleda lepa, poskusli pa še nismo, bomo komaj zvečer :) bom pa poročala :P se mi vseeno zdi, da bi bilo boljše če bi naredila cremo pasticcero :) bo pač drugič prišla na vrsto :) ycrna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti