Lepo pozdravljeni!
V neki reviji sem zasledila, da namesto, živalske želatine za želiranje uporabimo pripravek iz alg agar-agar. Ga je kdo od vas že kupil in preizkusil? Kje ga prodajajo?
Lepo pozdravljeni!
V neki reviji sem zasledila, da namesto, živalske želatine za želiranje uporabimo pripravek iz alg agar-agar. Ga je kdo od vas že kupil in preizkusil? Kje ga prodajajo?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Gnetemo, pečemo in jih že jemo

Lečina juha in krekerji iz polente