Kakšen sesalec kupiti

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

16. apr 2009 9:41

jaz sem si tudi zelela pokoncnega , pa so bili tisti, ki sem jih nasla slabse moci in kot je rekla Katarina, neprakticni. Potem sem kupila enega cisto navadnega in poceni in je za moje potrebe cisto OK. Razmisli kaj dejansko potrebujes - zaradi alergika mora imeti dober hepa filter. Potem pa malo glej na tezo!! LP, R.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. apr 2009 9:49

Imam Batagelovega, z vodnim filtrom. Težek je, ko je poln vode. Je pa pokončen. Pomemben je za izpiranje z vodo in sem pravkar popravila črpalko. Ko sem dvomila, ali naj popravilo sploh plačam, mi je serviser povedal, da gre za zelo kvaliteten sesalec in da je vreden popravila. Videti je bilo iskreno.

Ko sem kupovala novega, sem tudi gledala za pokončnim, ker imaš občutek, da je boljši za rokovanje, pa temu ni tako. Kupila sem od firm Bosh, razgradljive vrečke, pa neki posebni filter.

Brat je kupil Hoover, pa ni zadovljen.

Je pa izbira tako velika, da si zelo zmeden. Gledala sem na moč, okrog 2000 W, na praktičnost ( nastavki v sesalcu), na jakost hrupa, na ekološko sprejivist, na možnost servisranja, na težo, ker ga prenašam v hiši po stopnicah. Pri barvi nisem komplicirala, ker na funkcije ne vpliva. Tip: Bosh Pro Silence. Cena nad 160 €.

F r i n a

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. apr 2009 10:50

JAz ti nikakor ne priporočam vodnega, ker ga moraš čistiti. Ti rabiš (predvidevam) sesalec, za tako delo: vidiš drobtine, greš po sesalec, vrum vrum, posesaš, pospraviš. Vodni je super za 'generalno čiščenje', ne pa za take zadeve.

 

Kaj pa na kako električno metlo si pomislila? (Je nimam in ne vem, kako se obnese, a vseeno)

Atina

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

16. apr 2009 11:52

Če si lahko privoščiš, potem definitivno Vorwerk. fresh

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

16. apr 2009 15:53

če bi mela sesalec od Vorwerka, bi si kupla vseeno še enga malega za pajčevine in za sesat prah. Res mi je ful nekomot, da si ga dam na ramo in sesam. Drugače pa je super za preproge, etisone in globinsko čiščenje kavčev, vzmetnic,... No nisem v dilemi, ki itak nimam denarja za Vorwerka., mm pa drugače veliko izkušnej z tem sesalcem,..., pa z nekaterimi ostalimi tudi. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

16. apr 2009 22:42

sicer imam že drugega vorwerka in ta je že četrti v družini in bi ga moral nadvse reklamirati ampak če imaš omejen budget, priporočam dysona, ga uporabljamo v službi. ne rabi vrečk in je sploh odličen. če poznaš koga, ki ima metro kartico, imajo posebno ponudbo, za sesalec, ki stane pri nas skoraj 500 eur po nekaj čez 200. imajo pokončen model in model na kolesih. cellnet

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

17. apr 2009 18:45

Jaz imam pa kar oba - pokončnega in ležečega . Ležečega Electrolux in pokončnega, tako imenovano metlo firme Hoover. Ta metla je moj najboljši nakup daleč nazaj. Enkrat na teden uporabljam ležečega, vsak dan pa na hitro pokončnega. (pa ne me nerobe razumeti ) Imela pa sem tudi vodni sesalec Batagel (o tem sem že poročala), pa sem ga prodala. Lp Lili lili A.

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

19. apr 2009 20:16

Ni treba tistega dražjega,jaz sem kupila pred leti enega za 1000eurov,takrat so bile še marke(2000mark) ,pa pol še enega istega,pa mi je žal.Sedaj imam enega hooverja za 90eurov in sem zadovoljna. Je dovolj močan.Nimam pa tudi nič več preprog.Tako,da mi je dovolj ta sesalec za ploščice ,parket in luminat. dari

branka171

sporočila: 218

19. apr 2009 23:22

ste že preizkusile Rainbow? v omari je založen tudi Vorwerk in Zepter lahko pride kdo in odpelje(beri šaro)Dokler ne probaš tega ne veš kaj je čisto; glavno pa je da ni dosti dela z sestavljanjem in čiščenjem. branka171

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

20. apr 2009 16:29

To je pa reklama , a ne branka 171 ? lili A.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti