Vtisi nove kulslo v2

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 16:18

proxima je napisal/a:
p.s. a se lahko malo slepam? Ali bi se dalo enkrat ob priliki uvesti moznost, da bi se dalo odpret vse podstrani neke teme naenkrat (vcasih pogresam pri iskanju po kaksnih dolgih jarih kacah)?? 

Saj lahko iščeš s podrobnim iskalcem po vsebini teme in dobiš skoke, ki te pripeljejo na določeno mesto v temi kjer je iskani pojem. Vsa sporočila na eni strani so pri nekaterih temah malo hud zalogaj...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. apr 2009 16:18

Spoštovana avtorja nove podobe spletne strani, v čast nam je lahko, da sta se (verjetno dolge dneve in noči) trudila ustvariti spremembe za nas, uporabnike. Ker pa tukaj že zbiramo vtise posameznikov, bom izkoristila priložnost in povedala svoje mnenje. Meni osebno je bila stara verzija (morda je to samo zaradi tega, ker se nove v te četrt ure, kar sem "gor" še nikakor nisem navadila)likovno in "uporabno" bolj všeč. Zdela se mi je tako originalna, čisto drugačna od vseh ostalih kulinaričnih strani, ki sem jih pač sama kdaj obiskala. Ne vem, kako to ubesediti - z novo podobo ni popolnoma nič narobe - le nekako ... hmmm ... kaj naj rečem ... preveč "razparcelirana" se mi zdi in "podobna" drugim. Saj ne znam povedati, kje je ta "podobnost" - verjetno sem le preveč navezana na podobo stare Kulinarike, hehe. Moje oči očitno lepše sprejmejo razdelitev na daljše stolpce -levo - desno, kot tole novo obliko. Ampak, prosim, to so le moji prvi vtisi. Sem pač bolj za "preproščino" in nerada menjam še uporabne stvari, dokler jih lahko uporabljam. Ne se bat - kljub novotarijam bom še vedno zvesto in odvisniško visela tule gor z vami, če bo le računalnik pri roki Obilo uspehov pri vajimen delu še naprej! Mojca

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

8. apr 2009 16:28

Moje prvo mnenje je podobno kot je že napisala mamaF,res je da se treba navaditi.Še se nisem znajdla pa ne vem kje pogledati -moje slike ali moji recepti? golubić

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. apr 2009 16:34

Takoj dopolnjujem svoje prve vtise in dodajam veliko pohvalo glede "beležke". Super funkcionalna in pregledna je zdaj postala. No, saj sem rekla, še malo pa bom čisto "in"!oči se ne pritožujejo več toliko... zdaj me je že prav "magnetno" povleklo v iskanje vsej novih detajlčkov. Mojca

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

8. apr 2009 16:36

Najprej mi nikakor ni bilo jasno, kaj lepega vidite v novi podobi... vse je bilo nabito na levo stran, dve tretjini ekrana prazno, pisava pa taka, kot da mi windows trokira... po osvežitvi (odgovor Jerneja mamamii, ki je imela očitno enak izgled) pa... balzam za oči

Lepo!

LP, V.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. apr 2009 16:47

juhuhuhu čist hudo.. sploh iskalnik., ulala bannanna_v_slo ;)

petika  

član od: 11.11.2005

sporočila: 88

8. apr 2009 16:48

Nova podoba mi je zelo všeč! Pa tudi bolj pregledno je vse skupaj, ko po začetnem šoku ugotoviš kaj se kje nahaja! petika

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

8. apr 2009 16:54

Cestitke Nena-morje

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

8. apr 2009 17:00

Ojla... Sem čisto pozabil da je danes dan "D"...in ko kliknem na kulinariko, nekaj časa sploh nisem vedel kaj za ena stran se mi je odprla. Super, grafična podoba mi je všeč, bolj čista in ne natrpana, res da je to prvi vtis , brez raziskovanja po strani , ampak zelo dober vtis.... Kar tako naprej.. Escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti