Hrošči na kulinarika.net v2

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 8. apr 2009 14:54 | ogledi: 3.937 | odgovori: 61

Spoštovani

V tej temi zbiramo hrošče in nepravilnosti, ki se vam dogajajo pri uporabi strani. Tema NI namenjena željam po novih funkcijah, ampak le NAPAKAM.

Napake bomo odpravljali prioritetno glede na pomembnost ne glede na vrstni red pisem (raje prej povem).

Hvala, upam, da bo tema čim bolj prazna!

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

8. apr 2009 16:05

Jernej, nad uporabnikom pogrešam beležko, levo pod solnicami; predvidevam, da še nisi prenesel dokumentov? Drejček

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. apr 2009 16:18

A imam samo jaz prazno stran in vse pomaknjeno na levo, vmes pa en zelen trak? A je troej desno od stolpca roza barve vse prazno, nobenega motiva, samo prazen prostor? Mamamia mamamia Aja, pa kje najdem zasebna sporočila, moje refept itd? Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 08. 2009 16:19

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 16:20

drejcek je napisal/a:
Jernej, nad uporabnikom pogrešam beležko, levo pod solnicami; predvidevam, da še nisi prenesel dokumentov? Drejček

Kje pa so solnice sploh?

Nad uporabnikom je beležka, ali je nimaš?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2009 16:23

mamamia: poskusi osvežiti stran. Zasebna sporočila so v beležki nad uporabnikom.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. apr 2009 16:26

Tudi pri meni ni ne beležke, ne "mojih receptov", ne "mojih fotografij". Pri meni so v levem stolpcu rubrike: Recepti - srce kulinarike Forumi, druženje Foto albumi, fotografije Lokali, gastronomska doživetja Publikacije,... Zanimivosti, malo za šalo ... potem pa: - plus paket - uporabnik - odjava - nastavitve V katerem kotičku se skriva "beležka", če mi namigneš, prosim? Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. apr 2009 16:29

OK, sem osvežila stran in zdaj je gor vse, kar sem iskala! Celo še več - vse zgoraj naštete kategorije so zdaj v lepši podobi (ta pa mi je všečjuhu) in pod njimi je tudi beležka! Super! Saj bo šlo (bi rekla tista punčka iz Kinder reklame) Mojca

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

8. apr 2009 16:35

Jaz imam eno pripombo. Pri fotografijah v foto albumu je tam kjer so komentarji rdeč kvadratek zraven slike. Pri glavni fotografiji (tisti čisto ta prvi) pa ta kvadratek ni obarvan rdeče, čeprav je bila komentirana.

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

8. apr 2009 16:39

Tam pri gostilnah in lokalih sem hotela kliknit na slaščičarno (nevemžekakoje, ampak je bila edina) in me je vrglo na portal. feferon

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

8. apr 2009 16:40

Meni se na žalost tudi kaže vse tako, kot pravi mamamia :(((((( Vse sem že poskusila - se odjavila, prijavila, na novo vse odprla, ampak zmeraj isto. Vse je zamaknjeno na desno polovico strani, ki je doooooooolga in nepregledna. MamaF, kako si osvežila stran (se oproščam, očitno sem bjonda). Beležke tudi ne najdem. Heeeelp!

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. apr 2009 16:45

Andrejka! Kliknila sem tisto modro v krog zavito puščico v orodni vrstici brskalnika (imam Mozillo, saj v Explorerju je verjetno podobno). Pa se ti stran osveži - in iz prejšnjih malo okornih roza pravokotnikov, v katerih so bila napisana imena rubrik so nastali tali lepi oker lističi , a še beležka se je pojavila spodaj. Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti