Trgovina biotop-naročanje izdelkov

sabynca  

član od: 13.3.2009

sporočila: 1

tema odprta - 13. mar 2009 13:24 | ogledi: 7.284 | odgovori: 7

zivjo,

mene zanima kje se da kupiti neoluščeno proso? v trgovinah z živili ga še nism zasledila (obstaja samo prosena kaša). na internetu sem odkrila eno trgovino BIOTOP, v kateri prodajajo prov zdravo prehrano.izdelke lahko naročiš preko interneta.... zanima pa me če je že katera kupila izdelke preko interneta v tej trgovini? trgovina se sicer nahaja v celju, kar je pa za mene kar oddaljeno :(

kolikšna je približna cena?

npr: neoluščeno proso možnost nakupa:

- 5kg (1 komplet) ali

- 500g (8 kompletov)

če katera ve, bom zelo hvaležna za informacije

lep pozdrav

sabynca

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

13. mar 2009 14:24

Neoluščeno proso sem kupila v večjem mercatorju pri bio živilih.

Lijana

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

13. mar 2009 14:48

Čao, tudi jaz sem ga že kupila v trgovskem centru, vendar sem pa pozabila, kje. Bilo je pa definitivno neoluščeno proso, ne kaša, ker sem ga takrat zelo iskala in sem bila zelo pozorna pri nakupu. Tako da svetujem, da še malo pogledaš po policah v trgovinah. Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

13. mar 2009 15:27

V Mercatorju sem dobila poleg neoluščenega prosa tudi neoluščen sezam in to na polici z bio živili. daga

neznan uporabnik

13. mar 2009 15:35

Poglej blagovno znamko Natura, zagotovo boš našla tudi neoluščeno proso. Rjava embalaža s prozornim okenčkom, skozi katerega vidiš proso. Zavitek ima 1 kg. Jaz sem ga kupila kar pri sosedu, imajo začuda kar dobro zalogo bio izdelkov. Zakaj pa boš uporabljala to proso, če smem vprašat? Jaz sem ga kupila, kuhala 1 uro in je še kar hrustal pod zobmi .. od takrat naprej sameva v kuhinjski omari ... jancka

neznan uporabnik

13. mar 2009 16:06

V Ljubljani ga imajo v BTC-ju v trgovini Kalček,preverjeno tam ga sam kupujem. GOSTIŠČE BARBARA

bozic  

član od: 25.11.2008

sporočila: 18

16. mar 2009 18:20

Kakšna pa je razlika oluščeno-neoluščeno proso?

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

16. mar 2009 18:38

Oluščeno proso proso je kaša, neoluščeno pa je ponavadi hrana za ptice.  Neoluščeno ima v lupini snovi, ki pozitivno vplivajo na nohte in lase. Najbolje ga je zmleti in vmešati v jogurt ali kaj podobnega ker sam ali z vodo gre težko po grlu.

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti