Vendelina, ce si mojster z dresirno vrecko, ti tale "kosarni" vzorec sploh ne dela tezav, nic manj kot brizganje smetanovih zvezdic.
http://www.wilton.com/technique/Basketweave
LP, R.
Torta v obliki košare
a če bi dala tale link http://i162.photobucket.com/albums/t261/mderechailo/IMG_2
bi debato kej spremenilo
jst bom torto že naredila po svoje, tako kot vse druge do sedaj....pa hvala vsem za pomoč, lep dan naprej želim;-)
tnx tudi tebi rebecca ;-)
cinci
Sporočilo je spremenil(a) cinci dne 20. feb 2009 11:58:55
Cinci, tale okrogla mi je bolj všeč kot jagodna košara. V bistvu mi jagodna košara sploh ni bila všeč (preveč informacije).
Tale okrogla pa - če ne bilo rožic bi se totalno zaljubila vanjo
Vendelina jr.
Meni je pa takale košarica zelo simpatična
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10088
Jah, če bi bila finta v jagodah, jaz predlagam tole:

Jej, tale jagoda je za nočno moro
Vendelina jr.
ženske face ste!! sem se nasmejala
)))
cinci
| perpetua je napisal/a: |
| Meni je pa takale košarica zelo simpatična http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10088 |
Mene pa zanima, če bo kaj užitnega skočilo ven iz tiste jagode?
Loni MakaroniKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
