kaj pa ce jih naredis iz ticino mase?
LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"Torta
Povprašaj v Pekarno V., mogoče sem jih tam videla. Namreč, nekje sem videla, pa naj me vrag, se ne spomnem.
Pozdavček!
Hvala vsem za pomoč, žal mi ni danes nikjer uspelo dobiti teh figuric (v Rustiki imajo samo cel komplet s šahovnico za precej €
), tako da se jih bom lotila delat kar iz marcipana, pa da vidimo moje oblikovalske sposobnosti
.
Ninja24
Koliko marcipana boš pa porabila? Da ne prideš na podoben znesek.
Pozdravček!
Glede na to, da ga delam sama bo tole definitivno manjši strošek kot če bi nabavila figurice (kar se materiala tiče), več kot 100 - 150g ga po moje ne bo šlo, ker bo samo 7 figuric (za 7 let).
Ninja24
Rezultat eksperimenta izdelave domačega šaha......za silo bo
Ninja24
Ninja24, tole je čist ok! ![]()
Pitončica fuuuuul hvala, pohvala od take mojstrice res veliko pomeni
.
Ninja24
O, super so!![]()
super so Ninja !
Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
