Torta v obliki srca

Darija50  

član od: 22.1.2013

sporočila: 87

19. feb 2013 17:43

Točno takega zajčka sem delala jaz pred dvema letoma...

 

Super in enostavno, pa še veliko kosov se razreže

 

Lp

Darija50

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

27. feb 2014 5:36

Za babico bi rada naredila torto v obliki srca pa me zanima ali ima kdo kakšno idejo katero torto narediti? Mislila sem, da bi naredila polovico torte iz ene kreme, polovico pa iz druge. Se pravi, da bi na primer eno bila sadna krema. Sadno bi na primer naredila tako da bi navlažila biskvit premazala z marmelado, nato dala na marmelado jagode iz kompota, čez jagode pa belo kremo iz bele čokolade in sladke smetane. Druga polovica pa bi na primer bila iz vanilijeve kreme tako kot pri schillerjevi torti, ali pa iz kreme kot pri ferero torti, ali pa čokoladni ganaš. Kaj vi mislite katere kreme bi naj bolj pasale skupaj? Nisem še namreč nikoli delala polovico torte iz ene kreme polovico pa iz druge. Za mnenja se zahvaljujem.

tej_a

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. feb 2014 8:51

Mislim, da že imaš dober plan. Načeloma po mojem te kreme pašejo skupaj, verjetno pa tako ali tako ne boste jedli obeh tort skupaj naenkrat.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti