Čiščenje tuš kabine

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

14. jan 2009 10:24

Domače čistilo...pasta iz sode bikarbone. Zmešaš s toplo vodo ali pa vlažno krpo pomočiš v sodo bikarbona(da se prime gor) in potem še v vročo vodo in s tem zdrgneš. evagirl

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

14. jan 2009 17:57

Mi pa po vsakem tuširanju potegnemo z brisalcem za šipe in imamo tuš kabino zelo dolgo lepo . To je dela za 1/4 minutke in so se tudi otroci navadili tega reda. Sicer pa čistim pipe in banjo s kisom in gre kamen odlično stran. Pa še ekološko je. Se pa kupi prav posebna tekočina za premazovanje stekla, da lažje odteče voda. swarovski

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

14. jan 2009 20:37

*~Petra~* je napisal/a:
Živjo, preizkušeno čez praznike, ker mi je zmanjkalo čistila: v embalažo od čistila (šprico) sem natočila kis za vlaganje, poškropila kabino in ploščice, pustila kake pol ure, vzela gobico prebrisala in sprala z vročo vodo. Učinek - tuš kabina, ploščice in kad kot novi. *~Petra~*
Učinkovito že res, toda smrdi kot pri dihurjevih femica

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

14. jan 2009 21:02

femica je napisal/a:
Učinkovito že res, toda smrdi kot pri dihurjevih femica
Nič ne smrdi, uporabiti moraš navaden bel alkoholni kis. Če pa špricaš z jabolčnim ali vinskim so pa res neprijetne dišave. Lp Nasha

pujsek  

član od: 10.9.2008

sporočila: 129

15. jan 2009 9:51

Zame ima tudi bel alkoholni kis za vlaganje premočan vonj, da bi s tem pomivala kopalnico. Preveč dolgo ta duh ostane potem in me res moti. V pralnici spodaj se pa poslužujem tudi tega eko čiščenja. LP pujsek

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

15. jan 2009 11:27

Tudi pri nas po novem po nasvetu s Kulinarie pobrišemo z brisalcem in šipa je kot nova:) Vsake toliko pa z navadnim čistilom za stekla. Res pa je, da nimamo tako trde vode. Tuš kabina je iz gladkega stekla in je super. Vrata v savno so iz nekega mlečnega (jedkanega ali peskanega stekla) in se ne čistijo tako preprosto. Je pa res, da se tudi manj zamažejo. Mimika

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

15. jan 2009 20:07

Pri nas pa imamo zelo veliko vodnega kamna in imam novo tuš kabino s prozornimi stekli.Bog pomagaj kako je treba to non stop brisat.Je pa tale fora z brisalcem super,ker pa je moja kabina okrogla bi morala brisat vodoravno in bi najbrž tudi šlo.Kupim ga v prihodnjih dneh... lp petardica

akire00  

član od: 12.1.2009

sporočila: 44

18. jan 2009 11:02

Zelo dobra ideja tudi jaz bom kupila brisalc pa naj vsak za sabo obriše.Pa mi bo eno delo prihranjeno. akire00

s o v a  

član od: 28.1.2009

sporočila: 8

6. feb 2009 15:25

Če se želite vodnega kamna rešiti na najlažji možni način,se zapeljite v Bent v Dragomlju in si kupite sredstva za gospodinjstvo,ki so profesijonalna in stanejo manj,kot tista,ki jih kupujete v trgovinah pa še za nič so. Vaša sova s o v a

*anastazija*  

član od: 7.1.2009

sporočila: 2

6. feb 2009 16:30

Pozdravljene, jaz imam tud problem s čiščenjem tuš kabine, ne toliko s kabino ampak s kitom ki tesni, namreč po nekaj letih je postal čisto črn, in nikakor ga ne morem odstranit. Če je imela katera tudi to težavo naj mi prosim svetuje kako se naj te nadloge rešim. Drugače pa kopalnice in kabino čistim s čistilom Dexsal -beli, ki ga kupim v Eurospinu in morem reč da se kopalnica res lepo sveti. Lp *Anastazija* *anastazija*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti