Valjar z distančniki

kuham za dušo  

član od: 6.10.2012

sporočila: 186

17. nov 2015 13:23

mopsika, ja, s to razliko, da mora imeti ročke.  Večina si želi onega Sparovega (sliko nam je pripela darjuška), ki ima ob strani še ročke za držat. Tale, ki sva ga midve našli pa jih nima. 

Sem si tudi jaz podrobno pogledala katalog iz Interspara v Celovcu. Iščem model za bagete na strani 13 (3 vzhajajo istočasno) in pa bel podstavek za torto (stran 5). Iščem ga v naših trgovinah, pa nič pametnega ne najem. Če ga bo katera kje opazila, podobnega, belega naj mi prosim sporoči. Bom vesela. ♥

kuham za dušo

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

17. nov 2015 13:28

Vse kar je v sparovem katalogu se najde na ebayu,le večinoma po precej nižjih cenah.

nxyz

kuham za dušo  

član od: 6.10.2012

sporočila: 186

17. nov 2015 16:11

Ja, tudi spletno nakupovanje je ena opcija, za vse, ki se ga tudi sicer poslužujete. Sama moram zadeve kot so kuhinjski pripomočki, kjer sem precej natančna, prijet v roke. Sploh, ko jo prvič kupujem, da vidim kako je narejena in ali kvalitetna ali ne. Saj spletni nakup je resda morda bolj poceni, ampak če naročate iz tujine, računajte tudi na poštnino in carino (če je naročeno iz ZDA). Tudi vrnit se da, če ti nekaj je ustreza, je pa treba vedeti, da se lahko zadeva s pošiljanjem nazaj in čakanjem na nov izdelek in potem novo iskanje tudi zvleče in če se ti s peko mudi, potem je treba tudi to vnaprej upoštevati. 

kuham za dušo

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

17. nov 2015 16:15

Jaz pa iscem valjar kot je spodaj na sliki. Sem gledala na Ikeini spletni strani in ni v ponudbi. Je slucajno katera izmed vas kje zasledila kaj podobnega? In kje bi se to dalo nabaviti? 

svenska

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

17. nov 2015 16:20

Kuham za dušo,zato se pa pri iskanju obkljuka možnosti, ki razporedijo glede na ceno in poštnino. Kdor se poslužuje tega,ve da so velikokrat izdelki čez lužo z brezplačno poštnino oz. Je poštnina s ceno izdelka skupaj precej nižja kot tu v trgovini. Še nikoli me niso razočarali Wiltonovi izdelki preko spleta.

Nekdo na prejšnji strani jeobjavil link do distančnikov za valjar,tudi to je dobra rešitev,kupiti samo distančnike in se jih da na obstoječi valjar.

nxyz

kuham za dušo  

član od: 6.10.2012

sporočila: 186

17. nov 2015 16:38

nxyz, cena še nekako, možno, da je ceneje, ampak kaj pa vem, odvisno kakor kateri ponudnik. Saj pravim, meni se ne da čakat na pošiljanje in potem morebitno vračilo, če mi kaj ni všeč. Enkrat sem čakala dlje od meseca dni, naročila pri dobrem trgovcu (z veliko pozitivnega odziva) na ebayju, pa ne le, da mi ni zavil v božični papir, kot je bilo oglaševano, ampak tudi v določenem roku ni prispelo. Opravičil se je, ampak jaz pa nisem imela zadeve takrat, ko sem jo potrebovala, pa sem naročala vsaj mesec dni pred rokom. Imaš kak preverjen link do te trgovine, ki jo omenjaš? So vredu?

Ja tisti link za natikanje distančnikov sem na prejšnji strani objavila jaz. Se mi zdi, da je cena sprejemljiva (okoli 8€) plus poštnina....Mora Moycaa povedati, ali bi ji to ustrezalo ali ne. 

kuham za dušo

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

17. nov 2015 18:23

V Celovškem Intersparu jih imajo ,poleg drugega ..tudi modelčke za linške piškotke,ki jih pri nas ni dobiti ..žalostno ,res ...Mopsika podobno ,samo da ima več distančnikov ,ker je predvsem za valjanje piškotkov ..pa cenejše :)

lp goga

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

17. nov 2015 18:58

Modelčke za linške piškote imajo v merkurjih.

nxyz

mladikica88  

član od: 21.10.2014

sporočila: 61

17. nov 2015 20:06

A ktera ve če tale trgovina zehrer tudi v našo ljubo domovino pošilja izdelke??

mladikica88

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti