Izbira prave kuhinjske nape

alovsin  

član od: 29.3.2006

sporočila: 37

tema odprta - 15. dec 2008 20:40 | ogledi: 1.363 | odgovori: 1

En lep pozdrav!

S fantom urejava mansardno stanovanje in prišla sva do kuhinje;-) Izbirava napo, vendar ne veva na kaj se osredotočit. Namreč v dvomih sem zaradi tega, ker v kuhinji ni nobenega okna in nočem da bi mi vse smrdelo po dnevni sobi in jedilnici če bom pripravljala jedi npr. s čebulo, ribami itd., ki nima tako všečnega vonja. Nočeva nekaj zapravljat za prestiž, ker nameravama graditi tudi hišo in bi bilo stanovanje nekaj prehodnega.

Tako da vse tiste, ki se spoznate na relativno dobre ne predrage nape, lepo prosim za kak koristen nasvet!

Hvala

Anjuška

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

15. dec 2008 20:55

Alovsin, svetujem ti, da najprej ugotoviš, kakšno izvedbo nape potrebuješ glede na postavitev kuhinjskih elementov, npr. kotna, otočna, stenska...Potem ti bom lahko kaj več pomagala. Vsekakor pa ti svetujem nakup čimtišje naprave s kovinskimi, pralnimi filtri. minutka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti