Rezervni del za multipraktik iskra braun

kjasenka  

član od: 23.2.2016

sporočila: 4

5. mar 2016 17:26

Pišem vam iz Hrvaške, imam procesorja hrane Girmi ,Iskra MGU v 1458; da sem bil kot nalašč za 30 let bi rad kupil plastično posodo, ki sem uničil, hvala ,Jasenka

kjasenka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

5. mar 2016 18:00

malipisker je napisal/a:
Ojla!

Za tiste ki še kaj rabite imam še doma kar nekaj pokrovov, nožev , posod in mislim da še 2 nosilca in vsega tega "klumperaja za ta multipraktik... samo vlači se mi po kleti...  sicer je rabljeno a lepo ohranjeno...

Če komu pride kaj prav...


LP

malipisker

KOr reden obiskovalec Centra ponovne uporabe sem opazila košaro, v kateri so metlice in podobni deli gospodinjskih strojčkov. Predlagam, da navlako ponudite njim, marsikdo bo vesel, če bo našel kak del. HVala v njihovem imenu. 

F r i n a

Anton Z  

član od: 13.6.2017

sporočila: 1

13. jun 2017 15:13

Rabili smo nov nosilec za multipraktik, kajti noben nov multipraktik se ne more kosati z Braunovim, ki dela ze 30 let! Na sreco smo našli na Kulinarika.net kontakt od g.Jožeta z Dolenjske, tako da že veselo sekljamo in mešamo!

Anton Z

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

11. avg 2017 12:55

Včeraj se je pokadilo, poslovil se je moj MGU 0702. Ker imam še vse priključke v brezhibnem

stanju, me zanima, če ima mogoče kdo za prodati enak model. Pišite na zasebno sporočilo.

jana 07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti