Take in drugačne predstavitve

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. dec 2008 12:24

Darling, ti po tej poti sporočam, da imam končno cedejko od tistega džaznega koncereta letos spomladi. A prideš kej okol? Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. dec 2008 12:57

mamamia je napisal/a:

mamaF, še ena podobnost med nama ... Mamamia

mamamia
Mamamia, samo, da se ne zgodi, da se midve, ki sva tako proti, ne srečava na kakem "emvejskem" mitingu. Ker namreč, jaz sem še tolko žleht, da bi se šla na take dogodke z veseljem še enkrat naslajat in provocirat. Saj se hecam. Toliko mazohistke pa tudi nisem. Sem se pa nečesa spomnila - a mrežni marketing oz. prodaja na domu obstaja tudi za kake bolj domiselne stvari (kroglice, štrumpantle in tako)? No, tja bi se še pa mogoče povabila... mamaF - Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. dec 2008 13:51

Vendelina jr. je napisal/a:
Darling, ti po tej poti sporočam, da imam končno cedejko od tistega džaznega koncereta letos spomladi. A prideš kej okol? Vendelina jr.

 

Pridem naokoli, pridem, kaj kmalu. Če ne bo šlo kaj po zlu, sem 11. na oni znani fešti pri nas  v centru ...saj res, a prideš tudi letos???

 

 

MamamF, pri nas smo se pa najbolj zabavali, ko nam je en mlad gospod predstavljal AMC posodo. In je začel govoriti o kroženju zraka in pare, pa o nekem segrevanju in ogrevanju in kaj vem kaj še vse. Mama in soseda sta ga seveda občudujoče gledali, toliko da nista že čekov za ta čudež pisali, moj oče pa naravoslovec od glave do pete. Ki je seveda imel tudi oli vedno bolj odprte in ko je mladi gospod še njemu nekaj pojasnil, menda da ga dotolče s čudežnim dogajanjem, je moj ata mrtvo hladno pripomnil: Pa saj to se otroci v osnovni šoli pri fiziki učijo... In je malo pojasnil o korežnju pare v zaprti posodi in vplivu temperature na živila...  O receptih pa ne bi ... Ker ko nam je skušal lignjevo solato kot slavnostni jedilnik za silvestrovo prodat, je bilo pa pri meni konec. Ker da tip iz vprašanj v zvezi s kuharijo ne zna ocenit, koliko kdo kaj pozna v kuhinji, kaže, da a) me ima za bebca, b) da ne zna ocenit stranke. Takih prodajalcev ne maram.

 

In se strinjam z Vendy, ko pravi, da če druženja ne znaš organizirat drugače kot da ti nekaj predstavljajo in prodajajo, potem hvala lepa.

 

Sicer spoštujem vse, ki si na ta način služijo denar, navsezadnje ljudje le delajo. Mene pač niti ne navdušijo niti ne prepričajo.

 

MamaF, lahko pa me kaj skušamo prodajat: recimo kroglice (ne upam napisat japonske) v samostoječih nogavicah (že imajio čipko in ni potrebna pentlja...) ... Mamamia

 

 

mamamia

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

1. dec 2008 14:02

Jaz sem doma v središču tozadevnih stvari ... bom vaš dobavitelj! Da pritegnemo še moško družbo, najdem še kakšno prezentatorko Ekola, našli smo tržno nišo v mrežni prodaji! lp iz xxx mesta Nena-morje

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. dec 2008 14:47

Nenič, en XXX pozdrav nazaj Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. dec 2008 14:57

In ežoj bo poskrbel za naravoslovni del   ...   Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. dec 2008 14:59

Darling, ti pa don ornk provociraš... Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. dec 2008 15:22

Evo, da poročam, v Bratislavi sem najdla en xxx store, for adults, z najboljšo ponudbo kroglic Vseh barv, iz teh novih materialov, in vsega podobnega do sedaj! Si morte mislit, je šišnil Berlinsko ponudbo, Dunajsko, vse Beate Uhse... Sicer je bila ena hecna prigoda s tem store, ampak ne bom zdaj o tem. (Aja, na Dunaju prodajalke ljubezni stojijo ponoči v krznenih montlčkih, hm... ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 01. dec 2008 15:23:41

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. dec 2008 15:48

Lahko pa naslednje srečanje Kulslo organiziramo kmalu v Cekju, bo Sejem erotike....

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. dec 2008 15:57

To pa sploh ni slaba ideja... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti