Meni to zveni kot lahka sočna torta, prav taka kot mi je najbolj všeč, tako, da ne bi prav nič dodajala.
daga
(pre)lahka torta za ta čas?!
| vanjatajnsek je napisal/a: |
| Tudi meni bi bila definitvino všeč - bi pa jaz dodala zraven kosa torte kakšne tri žlice spasiranih ( ali pa tudi ne ) malin - bel krožnik, rjavo bela torta in rdeča sladkokiselkasta polivka zraven - mmmmmvanjatajnsek |
Ja tole bi bila odlična kombinacija ![]()
Vsem, ki ste mi pomagale:
torta je bila enkratna, "zmazali" smo jo pa TAKOJ. Brez vseh dodatkov (ni bilo časa), čeprav priznam, ideje so bile odlične. Bodo še prišle v poštev.
Vanjatajnsek, ni recepta v bazi, malo sem skombinirala, prilagajala.... (itak je moja slabost, da se nikoli ne držim nobenega recepta).
LP
Mac
| Mac je napisal/a: |
| Vsem, ki ste mi pomagale: torta je bila enkratna, "zmazali" smo jo pa TAKOJ. Brez vseh dodatkov (ni bilo časa), čeprav priznam, ideje so bile odlične. Bodo še prišle v poštev. Vanjatajnsek, ni recepta v bazi, malo sem skombinirala, prilagajala.... (itak je moja slabost, da se nikoli ne držim nobenega recepta). LP Mac |
Prednost, Mac, ne slabost!!!!
Mamamia
mamamia| Mac je napisal/a: |
| Vsem, ki ste mi pomagale: torta je bila enkratna, "zmazali" smo jo pa TAKOJ. Brez vseh dodatkov (ni bilo časa). LP Mac |
Enako sem se vprašala tudi jaz... Mac kako je torej uspela torta in kakšen je recept zanjo, če nam zaupaš?
Klea
Ups, se opravičujem za post... zgleda sem spregledala tretjo stran foruma.
My mistake.
Klea
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
