Ostala polenta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. okt 2008 8:49

Katka je nazaj. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. okt 2008 10:26

Koščke polente ocvri v olivnem olju, v katere si stresla nekaj lisatov žajblja in rožmarina (to sem preizkusila, ko sem brala eno knjigo od Jamiea Oliverja in mi je bilo dobro).

mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. okt 2008 13:17

Pa si prepričana, da imaš zvit gleženj - moja frendica je letos pozimi tudi tako mislila, po dveh dneh trpljenja so ji pa na urgenci povedali, da gre za zlom..... Vendelina jr.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

28. okt 2008 13:48

Ja, sem dala včeraj skozi vse zoprnije urgence. Sicer je to moja kronična poškodba od 13. leta dalje. Ampak spotikanje sredi Turčije, ko so me možaki nesli v avtobus, je bilo pa kljub bolečinam svojega vredno . No, k sreči je bil to zadnji dan mojega bivanja doli. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. okt 2008 14:45

Bravo, katka, če se že spotakneš, se ob pravem času in na pravem mestu! Chapeau.... Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. okt 2008 16:36

katka lopatka je napisal/a:
Ja, sem dala včeraj skozi vse zoprnije urgence. Sicer je to moja kronična poškodba od 13. leta dalje. Ampak spotikanje sredi Turčije, ko so me možaki nesli v avtobus, je bilo pa kljub bolečinam svojega vredno . No, k sreči je bil to zadnji dan mojega bivanja doli. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Katka, na srečo ali na žalost? Kajti, če sebe zamislim v naročju postavnih Turkov.....uf, po mojem bi prosila agencijo za podaljšek (saj veš, rehabilitacija), ali bi me pa še druga noga začela boleti. Ko pa si že nazaj, no, najprej se lepo pozdravi, potem pa ne bo nič škode, če boš še po Ljubljani za kak trenutek malo pošepala v pravem trenutku (seveda, ob predpostavki, da vzbudiš pozornost bližnjemu postavnemu kavalirju). mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti