Čiščenje kuhinjske nape

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

20. okt 2008 9:25

Prav za to gre,nekaj časa nisem mogla čistit,in zdej imam katastrofo.Zdej sem jo že očistila-z parnim čistilcem in kupila sem meglio.Zamenjala filter in si obljubila da se mi to nigdar več ne zgodi.Sej upam-ko smo zidali mož in jaz sem tudi kuhala,res da kakšne enolončnice in na koncu dneva sem bila toliko utrujena da sem samo posodo dala v pomivalni in šla spat. golubić

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

20. okt 2008 14:19

Še tako trdovratno umazanijo (maščobo) se z lahkoto odstrani s čistilom Čisto (odstranjevalec loščil). Pošpricaš, malo pustiš in malodane samo nežno obrišeš. Je pa potrebna previdnost, ker kake bolj občutljive površine lahko poškoduje. Jaz vedno preizkusim na kakem skritem delčku.

Julija

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. okt 2008 15:35

Golubič, saj ne rabiš parnega čistilca. Ti daj lepo lonec vode na štedilnik in potem naj se zadeva greje in pusti napo pri miru....Bo tisti kondenz od vode zadevo lepo zmehčal, potem se pa loti s krpico in kislimi robčki. Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

20. okt 2008 16:28

a kr vse s tamčnimi čistili čistite??? men je všeč krpica wipe-it, pa res brez vsakega čistila.. ko sm prvič vidla ka dela so se mi kr učke svetle. hihi bannanna

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

20. okt 2008 18:02

Jaz pa uporabljam za vso maščobo LDC od Goldna... je ni stvari, ki je ne bi razmastila. ela

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

21. okt 2008 7:53

Julya je napisal/a:

Še tako trdovratno umazanijo (maščobo) se z lahkoto odstrani s čistilom Čisto (odstranjevalec loščil). Pošpricaš, malo pustiš in malodane samo nežno obrišeš. Je pa potrebna previdnost, ker kake bolj občutljive površine lahko poškoduje. Jaz vedno preizkusim na kakem skritem delčku.

Julija
Pred nekaj leti(7-8)sem tudi jazimela to čistilo,res je da je dobro,samo da se zdej nisem mogla spomniti katero je .Pa še nekaj sem se spomnila -Vandelina je napisala da se lahko da samo lonec z vodo in spomnila sem se da sem enkrat prej imela na štedilniku en lonec z prtom ki sem ga posebej otkuhala-vem da sem takrat z tisto vodo-vročo z navadnim praškom za perilo poskusila oprati ploščo štedilnika-pa je res vse šlo. golubić

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

21. okt 2008 8:58

Kar novo napo,pa bo.. petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti