hvala tulka.zdej bi pa vprašala kdaj se da darilo za krst?
srcektorta
Torta za krst
Pa, mi smo ga vedno prinesli kar na krst... Ponavadi mu sledi kakšen narezek doma ali pa kosilo in imaš tam priložnost, da v miru čestitaš staršema in izročiš darilo. Če gre za torto je verjetno dobro, da se vsaj z enim družinskim članom zmeniš, da jo boš prinesla, pa ti bo ta svetoval, kdaj in kam je najbolje.
tulka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
