Sem pogledala tvoj link, Viva Meier, pa ti lahko povem, da ti bananaboxi iz Spara niso tako divje ukrivljeni. :) So tudi malo širši in verjetno boš vanj spravila večjo paleto banan, kot pa bi jo v škatlo z linka.
Evo, dodajam link. Točno take so:
http://cgi.ebay.co.uk/BANANA-CASE-PROTECTOR-GUARD-B
s0ncek*
Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 31.okt 2010 23:16
Plastične posode (kvadratne )za torte
Drugače pa imajo te posodice za shranjevanje različnega sadja (banane, jabolka, ...) tudi v KIK-u, sem jih že večkrat videla.
Petya.... pa tudi v Tušu sem jih videla...
katjushkaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
