Swarowski, a prodaš prejšnjo 48 basno harmoniko? 

Hrustljav piščanec iz pečice
Mere trenutno ne morem dati, ker sem v službi. Popoldne ali zvečer se oglasim.
KyaraSy, mi harmoniko že imamo (jo moramo uglasit in mal prepihat), ampak me firbec martra - a se je harmonikaš naveličal ali že potrebuje večjo??
rrrKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Hrustljav piščanec iz pečice

Burger s Kraljevo fit štručko