Pečica z izvlečnim vozičkom

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

26. avg 2008 9:45

Če ti je čiščenje pečice nadvse zoprno, potem investiraj v pečico s pirolizo. Moja je sicer nova, tako da te funkcije še nisem preizkusila, so jo pa kulinaričarke nadvse pohvalile. mimika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. avg 2008 10:14

Piroliza definitivno deluje, naša pečica je višje od klasičnega mesta. Vodil pa ne maram, ker sem se še vedno, ko so jih kje imeli, opekla in se mi niso zdela prav nič praktična.

Loni Makaroni

damjanas  

član od: 4.1.2008

sporočila: 64

28. avg 2008 18:30

Pečica z izvlečnim vozičkom je bolj priročna, če bo pečica pozicionirana na spodnjih elementih. Višje pa ni priporočljiva! V tem primeru pridejo bolj v upoštev izvlečna vodila oz. standardna normalna pečica. lp, damjanas

luna134  

član od: 25.8.2008

sporočila: 10

28. avg 2008 22:19

Punce, hvala vsem za odgovore. Po vsej verjetnosti se bom odločila kar za pečico z vozičkom. Ko jo bom kupila in potem začela uporabljati (to bo še malo trajalo dokler se ne preselimo) vam sporočim, kako se obnese lepo se imejte,

Irena54  

član od: 16.4.2007

sporočila: 97

29. avg 2008 9:10

Zame je pri pečici najbolj važna ura z alarmom. Zakaj? Zato, ker brez tega ne znam kuhati testenin, riža itd, da ne govorim o peki potic, biskvitov piškotov... Nastavim čas in potem me glasno piskanje, ki je zelo zoprno opozori, da je treba ugasnit pečico. Brez tega bi bili moji piškoti večkrat zažgani, vse ostalo pa razkuhano. A je še katera odvisnica alarma?? Lepo se imejte Irena54

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. avg 2008 9:45

Mislim, da je bila tudi že odprta zanimiva tema na forumu o tistem majhnem jajčku z alarmom in kako ga kdo uporablja. Sama ne maram nobenega piskanja in ga ne uporabljam, sicer pa ko kuham ali pečem, delam samo to in nič drugega. Tudi zjutraj se zbujam sama brez ure, kadar je pač treba - ta ura je v meni. Sem zelo sitna, če me zbudi kak zvonec. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

luna134  

član od: 25.8.2008

sporočila: 10

22. sep 2008 7:37

Punce živjo! no pri nas se je vse skupaj malo zavleklo....sedaj smo pa res tik pred izdelavo kuhinje in nakupom bele tehnike in po novem žal pečica ne more biti drugače kot da je v kotu (oz. ker je kuhinja v L, bo v tem kotu kjer se potem nadaljuje druga dolžina...ne vem če sem razumljivo napisala). Torej, ko bom pekla, bom lahko prišla do vsebine vedno samo iz desne strani ali od spredaj. Zdaj pa razmišljam ali je v tem primeru pečica z izvlečnim vozičkom sploh primerna zame? Kakor sem jaz probavala v trgovini ob straneh pečice rabiš malo prostora, ker imaš roke na zunanjih robovih ko gor natikaš pekače. Ali je bolje, da se v mojem primeru odločim kar za klasično pečico? Pa tako sem bila vesela, da imam že vse izbrano.... Hvala in lep dan vam želim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti