Herbalife

tema je zaklenjena

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

tema odprta - 21. avg 2008 21:06 | ogledi: 13.501 | odgovori: 17

Ojla!

Ima katera že izkušnje? Mi lahko katera podeli izkušnjo.Jaz sem sedaj zacela in sem kar navdušena.

Hvala že vnaprej za odgovore,

Visy

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

21. avg 2008 21:34

Kaj si začela, uživati ali prodajati Herbalife?

Kyara

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

21. avg 2008 21:37

Uživati sem začela Herbalife in se mi zdi super. Zato pa malo sprašujem, če je že katera imela izkušnje s tem.. Visy

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. avg 2008 22:51

Z verbalnim "posiljevanjem" veliko, s praktičnim pa nem ker v tak larifari enostavno ne verjamem. pa še nekaj tako močnih so mi natrosili, da če bi mi zadevo dali zastonj, je ne vzamem. Se da tudi brez teh čudežnih praškov in za precej manj denarja.

 

Kjer je volja, tam je pot.

Loni Makaroni

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

21. avg 2008 23:24

Poznam punco, ki ga uživa že dlje časa. Je shujšala, pravi pa, da je tudi sicer zadovoljna z njim, saj ima tako redne (in kontrolirane) zajtrke, česar sicer ne bi imela. Meni se zdi zadeva ok, je pa malo predraga za moje pojme. sara

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

22. avg 2008 0:54

Uživala sem tiste 4 osnovne izdelke (vitamini, vlaknine, beljakovine in shake). Po enem mesecu nisem čutila nobene razlike. Imela sem samo kakšen kilogram več. Vsi pravijo, da moraš vztrajati vsaj 3 mesece, da potem teža pade. Jaz sem imela po enem mesecu že čez glavo okusa shake-a in nisem več nadaljevala. Poznam pa kar nekaj ljudi, ki so zelo zadovoljni. Eni uporabljajo za uravnoteženo prehrano, drugi za hujšanje. Slišala sem več pozitivnih kot negativnih izkušenj. Zame je to predrago in preveč časa bi trajalo, da bi bili rezultati vidni. Tako se raje zdravo prehranjujem in veliko gibam in se zato dobro počutim. LP habibti

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

22. avg 2008 7:20

Jaz sem probala in jemala približno 4 mesece, zaradi zdravja. Zdravje se mi je tako poslabšalo, da so me morali v bolnico prepeljati, pa še zredila sem se .

Zelo, zelo drago, pa še škodilo mi je. Malo premisli, za kaj ga rabiš.Če za hujšanje, potem to ni res. Brez teh dragih artiklov tudi gre. Ker tudi tu moraš spremeniti režim prehrane + gibanje, gre ob spremenjeni prehrani + gibanju tudi brez.

Pa ne, da si si nakupila za 1000€, ker je to pogoj, da imaš potem 40% cenej?

Jaz imam boljšo zadevo, pa še manj stane in je dokazano 100% naravna. Če te zanima, pa se javi na zs.

Kyara

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

23. avg 2008 11:01

Ja kako pa to,da imate tako slabe izkusnje..jaz sem pa ful pozitivno slisala..ja jaz sem si kupila en paket za hujsanje ja..ampak ne vem no..meni je ok..zredila pa se se nisem..shujsala pa tudi ne v prvem tednu ..itak pa zdravo jem pa se gibam se zraven ja. Visy

majaV8  

član od: 10.8.2008

sporočila: 14

23. avg 2008 16:31

No, moje izkušnje: Jaz ga uživam že cca leto in pol. Ne jem ga zaradi hujšanja, ampak zaradi tega, ker zjutraj nikoli nimam zajtrkov - in si pomagam s tem, da tale shake zamešam v mleko, jogurt, kakšno drugo zmiksano sadje...in je super. Predvsem pa jemljem herbalife zaradi treningov badmintona vsaj 4x na teden. In si na tak način s tempomagam, da telo kljub izgubi ogromno snovi pri treningih dobi vse potrebne snovi. Jaz sem se navadila predvsem na okus vanilije in čokolade. jagoda mi je ogabna. Tisti, ki bi radi s tem hujšali: seveda je logično, da ne morete jesti enako kot prej + piti shake in upati, da bodo šli kilogrami dol. Shake je NADOMESTEK za določene obroke. Torej vi morate jesti manj ostale hrane + piti shake :) Da bi pa kdo od Herbalife zbolel pa skoraj ne verjamem. Tisti, ki to trdi naj prebere sestavo tega in bo videl, da so noter telesu potrebne, ne pa škodljive snovi. jaz sem z njim v glavnem zadovoljna. majaV8

Anansie  

član od: 30.4.2005

sporočila: 194

23. avg 2008 16:32

helou! jest osebno sem jedla Herbo nekje 4 mesce, me je po denarnci krepko udarlo, ampak morm rečt, da sm v tem času shujšala 8 kilogramov. Ampk definitivno je Herba vredu, ker sem imela veliko energije, nič glavobolov, ničesar, vse se je uredilo (kar se zdravja tiče, ostalo se uredi posledično). Nato sem spoznala enga fanta, ki me je prepričal, da je Herba čisto 0 drugega kot vsi ostali proteisnki napitki, samo da je cena hudo preveč zasoljena. No ubogala sem njegov nasvet in začela jesti proteine, ki imajo zelo podobno sestavo kot Herbalife, le da so 3krat cenejši. Zaenkat sem zadovoljna, kile mi še vedno lepo počasi letijo dol, tko da, mislm da predn se odločite za kakršn koli dodatk, se fajn pozanimajte. Velik uspeha vsem, Lp Anansie

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

23. avg 2008 18:38

A res..katere pa jes, ki so podobne, meni zdaj po enem tednu res pase in se super pocutim, da o energiji ne govorim,ker jo imam res veliko..mi lahko zaupas svoje nasvete? Visy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti