Biskvit za torto v pekaču od pečice

Anomis, kje boš dala naredit sliko na hostiji? Hvala, lp
Hvala vsem za nasvete. Še eno vprašanje imam: kateri kupljeni čokoladni obliv vam je najboljši? ringarajcek
Čao, limona, takšno sliko damo naredit v Pekarno Vrhnika, v Črnučah. Poljubno sliko prineseš in ti jo prekopirajo na hostijo formata največ A4. Sila enostavna in luštna torta pride. Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.